Bu web sayfası www.artvin.edu.tr/arhavimyo adresine taşınacaktır.
Arhavi Meslek Yüksekokulu
ACU LOGO  
English
ACU Eğitim Fakültesi İlköğretim Bölümü ACU Mail ACU TELEFON
 
» Diğer Haberler
Eğitim Odağında Artvin Sempozyumu
 GERİ
01.06.2012
Artvin Çoruh Üniversitesi ve Artvin Valiliği tarafından 31 Mayıs – 02 Haziran 2012 tarihleri arasında Nihat Gökyiğit Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen “Eğitim Odağında Artvin Sempozyumu”na öğretim görevlilerimiz bildirileri ile katılmışlardır.

Artvin Çoruh Üniversitesi ve Artvin Valiliği tarafından 31 Mayıs – 02 Haziran 2012 tarihleri arasında Nihat Gökyiğit Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen “Eğitim Odağında Artvin Sempozyumu”na Turizm ve Seyahat Hizmetleri Programı Öğretim Görevlisi Ceyhun AKYOL tam sunumlu bildiri, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Öğretim Görevlisi Tuncay ULUYURT ile Dış Ticaret Programı Öğretim Görevlisi İsmail BALKAN poster bildirisi ile katılmışlardır.

Turizm ve Seyahat Hizmetleri Programı Öğr. Gör. Ceyhun AKYOL “Meslek Yüksekokulu Öğrencilerinin Turizm Eğitimine Bakış Açıları - Artvin Çoruh Üniversitesi Arhavi MYO Örneği”, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Öğr. Gör. Tuncay ULUYURT “Meslek Yüksekokulu Öğrencilerinin Eğitim Aldığı Kurumlar Hakkındaki Düşünceleri Üzerine Bir Araştırma - Artvin Çoruh Üniversitesi Arhavi MYO Örneği”, Dış Ticaret Programı Öğr. Gör. İsmail BALKAN “Meslek Yüksekokullarında Eğitim Alan Öğrencilerin Staj Döneminde Karşılaştıkları Mobbing (Psikolojik Yıldırma) Sorunu - Artvin Çoruh Üniversitesi Arhavi MYO Örneği” başlıklı bildirilerini sunarak Yüksekokulumuzu temsil etmişlerdir.

Öğretim Görevlilerimizi çalışmalarından dolayı kutlar, başarılarının devamını dileriz.

 
ARHAVİ MESLEK YÜKSEKOKULU MÜDÜRLÜĞÜ