Yüksekokul Müdürümüz Doç. Dr. Fikret Sözbilir'den mesaj!

05 Ekim 2020, Pazartesi 161

Değerli Öğrenciler;

2020-21 Akademik Yılı itibariyle yüksekokulumuzu tercih ederek aramıza katılan tüm öğrencilerimizi kutluyorum. Yeni ailenize hoş geldiniz.

Yaşamakta olduğumuz zorlu pandemi süreci sebebiyle hem biz öğretim elemanlarının hem de siz öğrencilerimizin arzuladığı şartlarda buluşamamanın sıkıntısını yaşıyor olsak da en kısa sürede bu durumun ortadan kalkacağını ve sağlıklı günlerde yüz yüze eğitimimize devam edeceğimiz günü sabırsızlıkla bekliyoruz.


Kıymetli öğrenciler, her gün AÇÜ-Öğrenci Bilgi Sistemini, üniversitemiz uzaktan eğitimi platformunu, kişisel mail adreslerinizi, üniversitemiz ve yüksekokulumuzun internet sayfalarını kontrol etmeniz gerektiğini hatırlatmak isterim. Üniversitemizden, yüksekokulumuzdan ve öğretim elemanlarından yapılacak tüm duyurular bu kanallar aracılığı ile tarafınıza iletilecek olup duyuruları takip etmenin sizin sorumluluğunuzda olduğunu bildirmek isteriz. Ayrıca yüksekokulumuzun sosyal medya hesaplarını takip etmeniz, duyurulardan daha hızlı haberdar olmanızı ve etkileşim yapabilmenizi sağlayacaktır. 

Sizleri sevgi ile selamlıyor, yeni akademik yılın hepimiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.

Doç. Dr. Fikret SÖZBİLİR
Yüksekokul Müdürü