Arhavi MYO Dokuzuncu Dönem Mezuniyet Coşkusu!

03 Mayıs 2019, Cuma 331

Arhavi Meslek Yüksekokulu 9. Dönem Geleneksel Kuşak Bağlama ve Mezuniyet Töreni Arhavi Gösteri Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Programa Arhavi Kaymakamı Hasan Ongu, Arhavi Belediye Başkan Vekili Mustafa Kemal Tatar, Artvin Çoruh Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat Kibar ile kamu kurum ve kuruluşlarının daire amirleri, yüksekokul öğretim elemanları, öğrenciler ve veliler katıldı.

Törende mezun öğrenciler adına konuşma yapan yüksekokul birincisi Spor Yönetimi programı öğrencisi Nurgül Günbeyi, artık iş dünyasına adım atacaklarını dile getirerek kendilerini yetiştiren bölüm öğretim elemanlarına teşekkürlerini iletti.

Açılış konuşmasını yapan yüksekokul müdürü Dr. Öğr. Üyesi Fikret Sözbilir ise törene katılımlarından dolayı ilçe protokolüne, davetlilere, meslektaşlarına, öğrenci ve verilere teşekkürlerini sundu. Okullarında nitelikli eleman yetiştirmek için çabaladıklarını ifade eden Sözbilir, iş dünyasına adım atmak üzere 9. dönemde mezun olacak öğrencilere başlayacakları yeni hayatlarında başarı temennisinde bulundu.

Bölümlerinde derece giren öğrencilere başarı belgelerinin takdimi ile devam eden törenin devamında ise mezun öğrencilere meslek öğretim elemanları tarafından ahi geleneğinin bir nişanesi olarak kuşak bağlandı. Program kep atma merasimi ile son buldu.

Programı gerçekleştirilmesindeki katkılarından dolayı akademik ve idari personelimize, gönüllü öğrencilerimiz ile kurum ve kişilere şükranlarımızı sunarız.